Spam Poison
Community

20 Years

Feeding spammers
since 2003

Lithuanian

 

Duok atkirtį spameriams

Duok atkirtį spameriams

WWW Robotai (dar vadinami vorai, keliautojai) yra programos kurios rekursyviai apkeliauja internetinius puslapius taip apeidamos beveik visą internetą. Kuomet spamerio robotas aplanko Tavo (draugo) asmeninį puslapį, blog'ą, diskusijų forumus ir t.t., jis aplanko visas esamas nuorodas į kitus puslapius ir surenka ten esančius el. pašto (e-mail) adresus.

Dabar Tu gali kovotį prieš jų robotus!

Viskas ką Tu turi padaryti, tai idėti nuorodą į šį puslapį ir kuomet spamerio robotas skenuos Tavo puslapį, jis bus įsiurbtas į šį. Kad nukreipti juos šia linkme, tiesiog panaudok šį paprastą kodą:

 
Tekstas : Kovok prieš spamą! Spausk čia!

<a href="http://lithuanian-1669994811.spampoison.com">Kovok prieš spamą! Spausk čia!</a>

 
Blog stiliaus lipdukas :

<a href="http://lithuanian-1669994811.spampoison.com"><img src= "http://pics8.inxhost.com/images/sticker.gif" border="0" width="80" height="15"/></a>

 

E-mailus surenkantys robotai bus nukreipti į puslapį su begale neveikiančių (netikrų) e-mailų, taip jie "užnuodys" spamerio duomenų bazę, kad ji taps tiesiog neveiksminga :)

 


Dėkojam Donatui Krukauskui (aka Ktulu), kuris padėjo išversti šį puslapį į Lietuvių kalbą. Aplankykit jo puslapį http://fatal.error.lt

 

 

 
Monitoring by
PRTG Network Monitor